Description

  • CCTV UPS DC i cili mundeson qe sistemi juaj me kamera sigurie te rregjistroje pamje filmike edhe kur energjia mungon.Eshte i pershtatshem per te gjitha modelet e DVR me dalje te shumta dhe lejon te lidhen deri ne 10 kamera.
    Vjen me bateri Lithium qe ka jetegjatesi shume here me te madhe se baterite e zakonshme te thata
    Dalja DC ka deri ne 4x me pak humbje qe vijne nga konvertimi i tensionit (<10% humbje UPS DC vs ~40% humbje UPS AC)

Additional information

Colour

Black

Details

I RI

Garancia

Produkti shoqërohet me 6 muaj garanci

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.